Technasium Top Award

TOP logo

Vikram, Max en Lorenzo winnen de Technasium Top Award Impactprijs!

 

Dit jaar doen we voor het eerst mee aan de Technasium Top Award, een jaarlijkse wedstrijd voor klas 3 waarin teams uit het hele land uitvechten wie de beste HAVO, VWO en maatschappelijke impact oplossing heeft voor een ingewikkeld vraagstuk. De uitdaging was dit jaar om een gebouw “Van Gas Los” te maken en daar hadden onze leerlingen (uiteraard) allerlei ideeën voor! Een daarvan was de Digester, die het toiletafval van onze school maar ook de omringende hotels opvangt en verwerkt tot methaan, waardoor we zelfvoorzienend zijn en die arme Groningers met rust worden gelaten. Aan het einde van een lange & spannende dag voor pitches werden onze toppers gekozen en stonden ze plotseling voor 300+ mensen hun plan te presenteren. Daar hebben we geen foto van, maar wel van de uitreiking na afloop:

Technasium Top Award 1e prijs 2019 klein kopgek.jpg